czwartek, 30 września 2021

Choinka 2021 #9 śpiewający anioł

 Kochani!

Powstała u mnie pierwsza kartka bożonarodzeniowa! Jednak w świecie rękodzieła o takich rzeczach trzeba myśleć już kilka miesięcy wcześniej :) Kartka ze śpiewającym aniołkiem jest oczywiście inspiracją do zabawy u Kasi! Ale przede wszystkim zrobiłam ją z myślą o pewnej osobie, którą bardzo podziwiam w świecie rękodzieła właśnie i kiedy zobaczyłam wzór na tego anioła to wiedziałam, że to musi być dla niej :) 
Dobrego dnia i wielu inspiracji świątecznych już teraz Wam życzę! wtorek, 31 sierpnia 2021

Choinka 2021 #8

 Kochani, dziś malutka zawieszka do kompletu - dzwoneczki. Oczywiście na zabawę u Kasi. Postanowiłam według waszych sugestii zapełnić lukę na kanwie :) A poza tym w sierpniu zaczęłam nowy projekt, taki trochę większy właśnie na tę zabawę. Mam nadzieję, że do grudnia zdążę :) Miłego dnia dla Was i oby jeszcze lato do nas powróciło :)
sobota, 31 lipca 2021

Choinka 2021 #7

 Kochani!

Dziwnie tak w lipcowym upale wyszywać Mikołaja :) No ale, nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego w grudniu, dlatego mamy taką super zabawę u Kasi i dzięki niej wszystkie ozdoby będą gotowe na świąteczny czas :) To już 7 odsłona zabawy całorocznej "Choinka 2021" :) A oto mój Mikołaj: I przed konturowaniem:A tak wygląda już całość wyszytych zawieszek :) Jest miejsce na jeszcze jedną zawieszkę, ale postanowiłam, że na tym zakończę. We wzorkach jest jakiś taki szczurek chyba, a ja raczej nie przepadam za tymi stworzonkami :) Pozostanę przy szczęśliwej liczbie 7, bo tyle na razie zrobiłam zawieszek :) A co będzie dalej? Coś mnie może natchnie :) Trzymajcie się zdrowo! 


poniedziałek, 28 czerwca 2021

Choinka 2021 #6

 Kochani!

A ja znowu pokazuję się na chwilkę, by pokazać postępy w zabawie całorocznej u Kasi :) Dziś na półmetku powstał pingwinek z choinką, czyli kolejna zawieszka na dziecięcą choinkę :)Lecę się wygrzewać w słoneczku i popijać mrożoną kawkę! A Wy co porabiacie poza pracą w te gorące dni? :) Miłego wieczoru! 


niedziela, 30 maja 2021

Choinka 2021 #5

 Hejka Kochani! 

Zdałam sobie właśnie sprawę, że mój blog to nieźle odpoczywa... Ale zajęć teraz mam więcej, a czasu dla siebie malutko. Dlatego staram się brać udział chociaż w jednej zabawie blogowej. Dziś będzie świąteczny renifer na zawieszkę dla córki. Zabawa oczywiście u Kasi :) Renifer wyszedł całkiem sympatyczny! 


Do tego magia konturów! :)

piątek, 30 kwietnia 2021

Choinka 2021 #4

Hejka! 

Dzisiaj będzie anielsko :) Na zabawę u Kasi, tym razem powstał świąteczny aniołek do kolekcji zawieszek. Dużo się teraz u mnie dzieje, więc i na moje hobby czasu mało. Dlatego wstawiam zdjęcia i uciekam, pa! Trzymajcie się ciepło :) 

środa, 31 marca 2021

Choinka 2021 #3

 Kochani, jeszcze na szybko wrzucam zdjęcia  na zabawę u Kasi. Tym razem haftowany bałwanek, z którego w grudniu powstanie zawieszka na choinkę dla mojej Madzi :)
Banerek do zabawy: